آخرین اخبار : 

نتایج دومین دوره ۹۵-۹۴

ضمن تقدر و تشکر فراوان از کلیه همکارانی که در به روز رسانی سایت همگام مدارس فعالیت داشته اند و با عرض تبریک به مدارس برتر، برای مشاهده نتایج نهایی داوری مسابقه مذکور و اسامی مدارس برتر اینجا کلیک کنید.

از بین تقریباً ۶۰ مدرسه­ ی دارای سایت همگام در سطح شهرستان کاشان، ۱۹ مدرسه دارای شرایط ورود به مرحله داوری بوده­ اند که بعد انجام داوری، ۱۰ مدرسه برتر در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ معرفی شده­ اند.

توجه: مدارسی که امتیاز کسب شده آنها در سایت همگام تا تاریخ ۱۰ ازدیبهشت ۹۵ پایین تر از ۲۰۰ امتیاز بوده در قالب داوری قرار نگرفته اند.

با توجه به معیارها و ملاکهایی که قبلاً از طریق اتوماسیون اداری به اطلاع همکارن محترم رسیده بود، سایت همگام در ۳ مرحله مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته است:

  • داوری بخش فنی و محتوایی سایت: (سقف امتیاز ۷۰ امتیاز)
  • داوری طرح و ظاهر سایت:(سقف امتیاز ۴۰ امتیاز)
  • امتیاز دهی سایت همگام: امتیاز کسب شده در سایت همگام وزارت، تقسیم بر ۱۰۰ (مثلا اگر مدرسه ای امتیاز کسب شده آن ۵۸۲ بوده است، ۵/۸۲ محاسبه شده است.)

از آنجا که امتیاز مکتسبه مدارس بسیار به هم نزدیک  و رقابت بین آنها شدید بوده، مقرر گردید مدارسی که بالای ۱۰۰ امتیاز از کل امتیازات را به دست آورده اند به عنوان رتبه اول و مدراس بالای ۹۰ امتیاز ، رتبه دوم و مدارس بعدی حائز رتبه سوم شوند.

ضمنا مراسم تقدیر و تشکر از مدارس برتر متعاقبا اعلام خواهد شد.