آخرین اخبار : 

مهم: بروزرسانی اطلاعات دانش آموزان از سناد + دانلود

دانلود راهنمای بروزرسانی همگام از سناد

مدیران محترم مدارسی که اطلاعات دانش آموزان آنها در سامانه همگام بصورت ناقص وارد شده و قادر به مشاهده اطلاعات دانش آموزان مدرسه خود بصورت کامل نمی باشند، جهت بروز رسانی و تکمیل اطلاعات بایستی از روش زیر استفاده نمایند:

پس از ورود نام کاربری و رمزعبور مدرسه در سامانه همگام، در داشبورد اصلی برروی ماژول «سرویس های سناد» کلیک نمایند.

پس از آن، برروی ماژول «بروز رسانی از سناد» کلیک نمایند.

با فشردن این کلیک صفحه ای مشاهده می نمایند که در آن ، بایستی رمز بروزرسانی را وارد نمایند.

جهت اطلاع از این رمز،‌بایستی در پنل مدرسه خود در سامانه سناد وارد شده و رمزی که در صفحه ابتدایی مشاهده می کنند را یادداشت نموده و سپس در سامانه همگام، این رمز را برای بروز رسانی اطلاعات دانش آموزان خود وارد نمایند.

بعد از وارد نمودن رمز در ماژول بروزرسانی ، با توجه به شرایط قبلی بروز رسانی مدرسه، ‌پنجره ای مشاهده می نماید.

پس از وارد نمودن صحیح رمز بروز رسانی و ارسال آن، وضعیت مدرسه ‌بصورت « در صف بروز رسانی» نمایش داده می شود که باتوجه به زمان بروز رسانی و یا سایر شرایط، بعد از مدت کوتاهی بروز رسانی با موفقیت انجام شده و در ستون وضعیت، پیغام موفقیت آمیز بودن بروز رسانی را مشاهده نموده و اطلاعات دانش آموزان بصورت کامل به سامانه همگام مدرسه منتقل خواهدشد. پس از این مرحله نیز ، ‌مدیر ازطریق ماژول «مدیریت کاربران» و سپس ماژول «دریافت لیست کاربران» و با انتخاب «نوع کاربری دانش آموزان» و «انتخاب کلاس» ، میتواند برای دانش آموزان کلاس موردنظر ، رمز گروهی دریافت نموده و جهت استفاده آنان در ورود به پنل دانش آموزی و ثبت نام در المپیاد در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

, ,

  1. سلام من اولویت هامو نزدم اگه میشه یه فرصتی یه راهنمایی بکنید مرسی

  2. سجاد نصیری گفت:

    با سلام
    ما دو دانش آموز انتقالی از مدارس داشتیم که هنگام بروز رسانی مشخصات آنها از سناد به همگام منتقل نمی شود؟ علت چی میتواند باشد لطفا راهنمایی بفرمایید. لازم به ذکر است که مشخصات دانش آموزان در سناد وجود دارد
    با تشکر نصیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code