آخرین اخبار : 

نمایشگاه هوشمندسازی مدارس +تقدیر از برگزیدگان هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

نمایشگاه هوشمندسازی مدارس همزمان با نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام) از تاریخ ۲۰  الی ۲۴ آبانماه ۹۵ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان واقع در پل شهرستان استان اصفهان برگزار می گردد.

بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ و فقط در تاریخ های ۲۲ و ۲۳  آبانماه  (شنبه و یکشنبه) نیز از ساعت ۹ الی ۱۲ امکان پذیر می باشد. همچنین در تاریخ ۲۲ آبان ماه نشست علمی با موضوع “مدرسه هوشمند” از ساعت ۹:۳۰ در سالن اجتماعات برگزار می گردد.

شرکت مدیران و معلمین در این گردهمایی آزاد می باشد. به کلیه شرکت کنندگان در این گردهمایی گواهی حضور ارائه خواهد شد. (همراه داشتن کارت شناسایی فرهنگی برای ورود به نمایشگاه الزامی است.)

۲- ضمناً در روز یکشنبه ۲۳ آبانماه مراسم تقدیر و اهداء جوایز به  برگزیدگان هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی نیز در سالن اجتماعات نمایشگاه از ساعت ۹ صبح برگزار می گردد، مقتضی است مدیران محترم زمینه حضور همکاران برگزیده به شرح ذیل را برای این مراسم فراهم سازند:

  •  سرکار خانم هما سادات لاجوردی – شادی محمود زاده  (برگزیده استانی و کشوری)

  • سرکار خانم فرشته سادات ابهری مقدم – محبوبه اشراقی (برگزیده کشوری)

  • سرکار خانم منیره روحانی – جناب آقای علی اصغر هوشنگی (برگزیده استانی)

  • سرکار خانم صدیقه صادقی طاهری  (رتبه دوم استانی)

“لازم است برگزیدگان محترم، جهت شرکت در این جلسه فرم الف را دانلود کرده و پس از تکمیل آن (هنگام ورود به جلسه) در اختیار مسوولین مربوطه قرار دهند.”

 

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code